Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casovi za crtanje i slikanje

400 МКД

Се продава од: Даниел Гелевски 06 мар. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Дипломиран академски сликар дава часови за цртање, сликање, дизајнирање и воведува во тајните на стрип уметноста.
Даниел Гелевски
075943337
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации