Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casovi Grcki Jazik

0 МКД

Се продава од: Часови 18 ноем. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас

Индивидуални часови по грчки јазик -почетни,напредни и комуникација за деца и возрасни.
Наменски часови по грчки јазик за работа за доктори,хотелиери,студенти,стоматолози....
Подготовка за полагање на испитот за владеење на грчки јазик Πιστοποιητικό Ελληνομάθειας
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации