Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casovi po Germaski Jazik A1 nivo

400 МКД

Се продава од: Tanja 05 окт. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Давам часови по Германски јазик, спремање за полагање на испит А1 во Гете Институт.
Се учи по книгите на Menschen A1.1 и A1.2.
Цена за 1 час / 60 мин 400 ден
Цена за електронска книга / работна 100 ден
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации