Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casovi po Grcki jazik

0 МКД

Се продава од: Часови 14 авг. 09:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се организираат часови по грчки јазик за деца и возрасни.
-Часови по конверзација
-Почетнички часови
-Убрзани часови -3-4 пати во неделата
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации