Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Grcki jazik za deca i vozrasni

0 МКД

Се продава од: Часови 06 септ. 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се организираат часови по грчки јазик-
*Грчки јазик за деца-почетни и конверзација
*Грчки јазик за возрасни-почетни и конверзација на дадени теми.

ЧАСОВИТЕ МОЖАТ ДА БИДАТ ИНТЕНЗИВНИ!!!
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации