Македонски | Shqip | English |

Grcki jazik

Се продава од: Часови 06 јун. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Часови и Подучување
Курсеви по грчки јазик.
-Детски курсеви( читање.пишување,зборување)
-Курсеви за возрасни
*Почетни курсеви
*Напредни курсеви
*Курсеви по конверзација на дадени теми
*Подготвителни курсеви за работа(доктори,стоматолози,студенти,ресторани..)
Нема посетени огласи
Кон почеток