Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Makedonski jazik pismeni i casovi drzavna matura

Се продава од: Часови 18 апр. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Часови по македонски јазик за основно образование.Подготовка за писмени-граматика и литература.
Часови за средно образование-граматика и литература.
Подготовка за полагање за државна матура за матуранти-граматика,литература....
Пишување на писмени состави по македонски јазик за основно и средно образование на дадени теми.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток