Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Makedonski jazik pismeni sostavi i casovi

0 МКД

Се продава од: Часови 17 фев. 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Часови по македонски јазик за деца чиј мајчин јазик не е македонскиот.
Македонски јазик за странци.
Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование.(литература ,граматика...)
Подготовка на средношколци за полагање на државна матура.
Пишување писмени состави и есеи по македонски јазик на дадени теми.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации