Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Makedonski jazik za ucenici i stranci

Се продава од: Часови 28 ноем. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас

Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование.
Подготовка пред писмена работа-граматика,литература,писмен дел...
Часови по македонски јазик за матуранти-подготовка за полагање на државна матура.
Македонски јазик за странци.
Пишување писмени работи на дадена тема.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток