Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Makedonski jazik

Се продава од: Часови 29 ноем. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Пакет часови по македонски јазик за матуранти за подготовка за полагање на државна матура-граматика,литература и писмен дел.
Пакет часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование-
-Подготовка пред писмена-граматика,литература и писмен дел
Пишување писмени работи по македонски јазик на дадени теми.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток