Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pismeni esei seminarski i casovi po mak-grcki

Се продава од: Часови 14 фев. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Часовите по македонски јазик се наменети за ученици од основно и средно образование и студенти на филолошки,педагошки...тоа-
-Подготовка по граматика,литература,писмен дел...
-Подготовка по македонски јазик за странци
-Пишување писмени работи и есеи по македонски јазик на дадена тема.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток