Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Podgotvitelni casovi po makedonski jazik

0 МКД

Се продава од: ЧАСОВИ 25 мај 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Подготвителни часови по македонски јазик за основно, средно и факултет и тоа-
*Подготовка пред писмена-литература,граматика,писмен дел...
*Подготовка на студенти пред испит
*Подготовка на ученици-странци за изучување на македонскиот јазик.
*Пишување писмени работи,домашни и есеи на дадена тема за основно,средно и факултет.
ЧАСОВИ
071 544 587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации