Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2020 02:50

STAR -DT organizira online nastava

Објавени: апр. 03 02:50
Прегледи: 69
STAR -DT organizira online nastava za izucuvanje na stranski jazici, angliski, germanski, francuski i italijanski. Isto taka pravi podgotvitelna nastava za pogotovka na casovi po matura. Nastavata se odviva na onlajn platformi. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации