Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stranski jazici

Се продава од: Часови 20 јун. 02:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Летни курсеви по грчки,рускитурски и шпански јазик за деца и возрасни и македонски јазик за странци.Курсевите можат да бидат напредни, почетни и конверзација.
Часови
071 544 587
Leaflet
Кон почеток