Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Privatni casovi po Angliski jazik

300 МКД

Се продава од: Riste Zdravkov 26 јан. 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Нудам приватни часови по англиски во Вашиот дом во Штип. Подучувам деца и возрасни . Обликот на настава зависи од Вас.
Riste Zdravkov
077658537
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации