Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kursevi za Germanski jazik

800 МКД

Се продава од: Senka Angelova 17 фев. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Курсеви по германски јазик за сите возрасти
✔ Почеток од 01.09.2019
✔ Нивоа: А1-С1
✔Уписите се во тек
✔Обезбедете си го Вашето место кај нас и научете германски јазик!
☎️ 072 245 935
Се гледаме на час 🔔
Senka Angelova
+38972245935
Кон почеток