Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nega na staro lice

0 МКД

Се купува од: Викторија Османли 18 јан. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Потребно е лице за нега на стар маж.
Цена по договор.
Викторија Османли
070437007
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации