Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zena za pomos i nega na vozrasna zena

0 МКД

Се купува од: Наумче 06 мај 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се бара жена за помош и нега на возрасна жена при извршување на нејзините секојдневни активности во домашни услови и вклучува помош при поддршка при движење, друштво и слично. Ангажманот е за околу 8 часа дневно. Жената која би се ангажирала треба да биде позитивна и одговорна личност и добро би било да има претходно слично работно искуство.

Останатите детали може да ги добиете на телефонскиот број 075282201.
Наумче
075282201
Leaflet
Кон почеток