Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara zena za cistenje

Се купува од: IGOR 26 фев. 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Бараме жена за чистење, перење и пеглање, куќа во централно градско подрачје, четири члена фамилија, работа од Понеделник до Петок од 09 до 17 може договор за работното време, доста слободни денови преку година, за Генералка на куќата доваѓа сервис, можно понекогаш да треба да се спреми ручек не секогаш, Бараме домакинка со искуство,
Leaflet
Кон почеток