Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Domasna pomos so gotvenje i cistenje

0 МКД

Се купува од: Ema Денес 15:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Zdravo,
Imam potreba od zena za domasna pomosh so gotvenje I cistenje vo dvosoben stan. Saati od 12:30 preku den do 8 vecerta od Ponedelnik do Petok.
Site zainteresirani 've molam javetese se na 070 797 797

Ema
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации