Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Licna asistencija na stari i lica so poprecenost

200 МКД

Се продава од: Снежана 05 ноем. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Во Битола давам секава услуга на лична асистенција, на стари лица и лица со попреченост.
Снежана
070307639
Leaflet
Кон почеток