Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pomos i nega na bolni i nepokretni osobi

800 МКД

Се продава од: Снежана Ѓоргиевска 29 авг. 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Pomos i nega na bolni i nepokretni osobi.
Mihalaki Petrovski, Tel: 076 876135
Снежана Ѓоргиевска
076876135
Leaflet
Кон почеток