Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POMOS NA STARI LICA SO HENDIKEP

0 МКД

Се продава од: Михалаки Петровски 30 дек. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Менувам памперси на лица на кои им е потребна помош од неговател.
Михалаки Петровски
076 876 135
Leaflet
Кон почеток