Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROF HEMISKO CISTENJE NA GARNITURI ZA SEDENJE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: kerher profesional 15 мај 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола

HEMISKO CISTENJE I ODRZUVANJE NA TEKSTILEN TAPACIR NA NAMESTAI-GARNITURI ,STOLICI,JOGI... ---VO VASIOT DOM NA LICE MESTO---

PROFESIONALNO CISTENJE I PROTEKTIRANJE NA KOZNI GARNITURI I EKO KOZA.

ODSTRANUVANJE I NEUTRALIZACIJA NA FLEKI I DRUGI NECISTOTI.

RABOTIME SO GERMANSKI PROF.MASINI I DETERGENTI OD PONOVA GENERACIJA KOI NE SE STETNI I ZA OKOLINATA.

NAD 23 GOD. RAB. ISKUSTVO.

GARANTIRAN KVALITET I USLUGA.

ZAKAZETE TERMIN.
kerher profesional
070508831
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации