Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Чувам мали деца

0 МКД

Се продава од: Лена 03 окт. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Чувам мали деца од 8 до 16 или од 9 до 17 часот, од понеделник до петок. Цена по договор.

Телефонски број: 075/252-173
Име:Лена
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации