Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALEN SERVIS ZA CISTENJE I TEKOVNO ODRZUVA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 05 мар. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
NOVOGODISNA PONUDA ZA CISTENJE 2 500 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
Професионален сервис за чистење станбени и деловни простории ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ Скопје Врши услуги од областа на хигиената во станбени и деловни простории по пристапни цени.
-Длабинско хемиско чистење на секаков вид тапациран мебел
-Хемиско чистење на автомобили, автобуси, детски седла и колички
-Машинско чистење и полирање на секаков вид подни површини (тврди и меки)
-Чистење на достапни и тешко достапни стаклени површини
-Исфрлање на шут и генерално чистење на сите видови објекти по изгадба
-Генерално чистење и тековно одржување на куќи, станови
- Чистење и исфрлање на шут од подрумски простории и гаражи
-Чистење и тековно одржување на деловни, индустриски, угостителски , спортски и други видови објекти
-Чистење и тековно одржување на згради за домување
-Чистење и одржување на базени
-Чистење и одржување на дворови и тревни површини
- Чистење на рекламни паноа и расветни тела на плафони и ѕидови
- Генерално чистење по пожар, поплава и сл.
- Испумпување (усисување) на вода од поплава и комплетно чистење
- Перење на венецијанер завеси
- Чистење фасади

Ви стои на располагање нашиот тим од искусни хигиеничари кои ке ги задоволат Вашите барања за чистење и одржување на хигиената во Вашите домови и работни простории, со професионални, еколошки и сертифицирани средства за чистење , машини и алат за темелно чистење на секакви подови и тапациран мебел.
Имаме поволни понуди за договор за тековно одржување
Ние секогаш сме на Ваша страна, затоа што постоиме за Вас ,за да живеете и работите во чисти простории!
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529 , 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
Se bara rabotnik za vo peralna 0 МКД
МАSINSKO PERENJE TEPISI 60 МКД
NOVOGODISNA PONUDA ZA CISTENJE 2 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации