Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT

2 500 МКД

2 990 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 15 фев. 17:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
PROF CISTENJE DELOVNI UGOSTITELSKI I DR OBJEKTI 0 МКД
Se bara rabotnik za vo peralna 0 МКД
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
ЕУРОЧИСТ- СЕРВИС ЗА ЧИСТЕЊЕ ВИ НУДИ ПАКЕТ УСЛУГИ:
- ЧИСТЕЊЕ СТАН СО ЕДНА ХИГИЕНИЧАРКА СО НАША ОПРЕМА 8 ЧАСА
- ХЕМИСКО ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕДЕЧКА ГАРНИТУРА
ПО ЦЕНА ОД 2500ДЕН.,ДОБИВАТЕ ГРАТИС ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА ТРПЕЗАРИСКИ СТОЛЧИЊА.

ЌЕ ВЕ УСЛУЖИ ИСКУСЕН ТИМ ОД ХИГИЕНИЧАРИ СО ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА И ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СРЕДСТВА ЗА ЧИСТЕЊЕ КОИ ВАШИОТ ДОМ КЕ ГО НАПРАВАТ БЕСПРЕКОРНО ЧИСТ.

ДОЧЕКАЈТЕ ГО ЛЕТОТО ВО ЧИСТ ДОМ!
ЈАВЕТЕ СЕ И ЗАКАЖЕТЕ ТЕРМИН.
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078 286 529 , 071 986 529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
PROFESIONALEN SERVIS ZA CISTENJE I TEKOVNO ODRZUVA 0 МКД
PROF CISTENJE DELOVNI UGOSTITELSKI I DR OBJEKTI 0 МКД
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
NOVOGODISNA PONUDA ZA CISTENJE 2 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации