Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se bara zena za cistenje

0 МКД

Се продава од: Сања 13 окт. 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара девојка или жена до 40 год.од христијанска вероисповест , за чистење стамбено-деловен простор околу 70м2-1-2 пати неделно плаќање 100.00 ден.час , во Влае, пожелно да е од околина на Влае-Ѓорче
075/384-515

Сања
075/384-515
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации