Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dlabinsko smukanje samponiranje na spalni so Kirby

1 500 МКД

Се продава од: Angela 09 фев. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Нудиме темелна и квалитетна услуга, длабинско смукање со Kirby, шампонирање и дезинфицирање на вашите теписони, спални кревети, детски кревети, елементи за седење.

Дополнително, нудиме и редовно домаќинско чистење кое опфаќа смукање со Kirby машина, бришење на прашина и децинфекција на ваши станови и деловни простории.

Цена:
Длабинско чистење 1500 денари
Домаќинско чистење 1000 денари

Ве очекуваме.
Leaflet
Кон почеток