Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DEZINFEKCIJA DEZINSEKCIJA DERATIZACIJA

1 000 МКД

Се продава од: Dragan 17 авг. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Eftino i kvalitetno unistuvanje na site vidovi insekti i glodari (buba svabi, lebarki, bolvi, mravki, osi, krlezi, molci, gluvci, staorci itn..) bez opasnost po zdravjeto na lugeto i domasnite milenicinja so ekoloski provereni sredstva .Za kukni soveti odnosno golemi kvadraturi sleduva dopolnitelen popust
Unistuvanje na osi i osila = 2000den
Unistuvanje na strsleni =4000den
unistuvanje i suzbivanje na muvla 1500=1500denunistuvanje na gasenici =1500den
Povikajte sanitarno strucno lice so dolgogodisno iskustvo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации