Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hemisko cistenje mebel so najsovremeni masini

1 700 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 15 апр. 09:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
PROFESIONALNO CISTENJE NA DELOVNI OBJEKTI 1 600 МКД
GARNITURA ZA SEDENJE I MASA-MALKU KORIST 45 000 МКД
Se baraat higienicari za objekt vo Kumanovo 0 МКД
ВРШИМЕ ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД НА МЕБЕЛ И ПОДОВИ СО НАЈСОВРЕМЕНИ МАШИНИ.
КОМПЛЕТНО И ДЛАБИНСКО ВАДЕЊЕ НА ЦЕЛАТА НЕЧИСТОТИЈА,100% ДЕЗИНФЕКЦИЈА.

VRSIME HEMISKO CISTEMJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL I PODOVI SO NAJSOVREMENI MASINI.
KOMPLETNO I DLABINSKO VADENJE NA CELATA NECISTOTIJA ,100 % DEZINFEKCIJA.
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
071206469
https://www.facebook.com/pages/Nova-Group-Real-Estate/1533807366878852?pnref=lhc
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
PROFESIONALNO CISTENJE NA DELOVNI OBJEKTI 1 600 МКД
Se baraat higienicari za objekt vo Kumanovo 0 МКД
GARNITURA ZA SEDENJE I MASA-MALKU KORIST 45 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации