Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

МАSINSKO PERENJE TEPISI

60 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 16 мар. 14:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
NOVOGODISNA PONUDA ZA CISTENJE 2 500 МКД
MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ покрај останатите услуги Ви нуди:
- НАЈЕФТИНО
- НАЈКВАЛИТЕТНО
- ПРОФЕСИОНАЛНО МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ТЕПИСИ
Ги земаме Вашите теписи од домови или деловни објекти,
Ги переме со соодветни сертифицирани, еколошки шампони,
Ги третираме теписите со посебно внимание на составот и боите, комплетно (со посебен третман на ресите)
Ги сушиме во специјални сушари и во најкраток рок Ви ги доставуваме до местото од каде што сме ги земале.
Нашето долгогодишно искуство и голем број на клиенти се гаранција за квалитена работа.
*Переме теписони и на лице место

Доверете ни ги Вашите теписи и ќе најдете долгорочно решение за нивното одржување.

ЖИВЕЈ ЧИСТО!!!
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529, 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации