Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI

1 650 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 16 мар. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
Чистење на Вашиот дом со професионален сервис за чистење станбени и деловни простории. Бришење прозори и врати, собирање пајажина, бришење прашина,смукање, џогирање, чистење кујна и чистење бања или чистење по Ваша желба.
Сето тоа со наши професионални средства за чистење и алат.
И пред се ќе Ве услужи тим вреден и дискретен во извршувањето на работата .
Живеј чисто со ЕУРО ЧИСТ ГРУП
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529 , 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
NOVOGODISNA PONUDA ZA CISTENJE 2 500 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации