Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROF CISTENJE DELOVNI UGOSTITELSKI I DR OBJEKTI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 25 ноем. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

NOVOGODISNA PONUDA ZA CISTENJE 2 500 МКД
MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
Se bara rabotnik za vo peralna 0 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ Скопје врши професионално чистење и одржување на станбени, канцелариски простории, деловни, угостителски, спортски, индустриски и останати видови објекти , високопрофесионално, со искусен тим и по најповолни цени.
Работното време нека Ви поминува во чисти простории и дозволете ние да се погрижиме за тоа!
Можност за склучување договор за тековно чистење.
Јавете се и нашиот парсонал ке се погрижи Вашите работни простории да заблескаат од чистота!
ЖИВЕЈ ЧИСТО!
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529 , 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
Se bara rabotnik za vo peralna 0 МКД
NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI 35 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации