Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALNO CISTENJE NA DELOVNI OBJEKTI

1 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 15 апр. 09:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
Hemisko cistenje mebel so najsovremeni masini 1 700 МКД
GARNITURA ZA SEDENJE I MASA-MALKU KORIST 45 000 МКД
Se baraat higienicari za objekt vo Kumanovo 0 МКД
Сервис за професионално чистење на деловни простории НОВА ГРУП-ДОМ ДООЕЛ Скопје-се бави со еднократни и тековни чистења и одржување на канцеларии, ресторани,професионално машинско чистење на секакви видови на подови, хемиско чистење на тапациран мебел,теписони,хотели,пекари,магацини и останати деловни објекти , чистење стакла и излози на достапни и недостапни височини,одстранување на тврдокорни нечистотии на дворови и паркинзи.Одзатнување и одржавање на одводи.
За извршување на нашите услуги користиме еколошки хемиски средства со антибактериско дејство.
Комплетно освежен простор за ваше безгрижно уживање.
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Посетете ја нашата продавница
Бул.Партизански Одреди бр.37 Прикажи на мапата
071206469
https://www.facebook.com/pages/Nova-Group-Real-Estate/1533807366878852?pnref=lhc
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
Se baraat higienicari za objekt vo Kumanovo 0 МКД
Hemisko cistenje mebel so najsovremeni masini 1 700 МКД
GARNITURA ZA SEDENJE I MASA-MALKU KORIST 45 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации