Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASHINSKO CISTENJE NA SITE VIDOVI PODOVI

35 МКД

39 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 21 мај 13:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
ЕУРО ЧИСТ ГРУП ДООЕЛ Скопје Ви нуди НАЈЕФТИНО И НАЈЕФЕКТИВНО Машинско чистење (и полирање) на сите видови подови
Меки или тврди (теписи, теписони, плочки, дрвени подови, мермер, бетон, линолеум и сл ...)
Гаражи, платоа од бекатон, сервиси, хали, магацини, ресторани, хотели, маркети, бутици и сл.
Ние имаме решение за сите подови како да ги исчистиме и доведеме до потполн сјај по поволни цени.
Јавете се и закажете термин кој Вам Ви одговара
НИЕ ЧИСТИМЕ!
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529 , 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
NAJPOVOLNO GENERALNO CISTENJE STANOVI 1 650 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
МАSINSKO PERENJE TEPISI 60 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации