Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Agjension per pastrim SuEm

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Emran Bexheti 28 јул. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Bejm mirmbajtjen e shtepibe dhe banesave me maqine me moderne amerikane Kirby pastron pluhurin dhe bakteriet 100%
Tepika tepisona garnitura dhoma gjumi

Pravime cistenje na stan i kuca so najmoderna pravosmukalka amerikanska Kirby cisti do najmali mikrobi 100%
Tepisi tepisoji garnituri i spallno
Emran Bexheti
0038971347600
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации