Македонски | Shqip | English |

Se nudi usluga za cistenje

Се продава од: Слободанка 06 јун. 15:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Услуги : Домашна помош и Чистење
Чистам станови и куќи.
Попладне чувам деца на неколку часа.
Контакт на телефон 078389947 или на 078201256. Барајте Слободанка
Нема посетени огласи
Кон почеток