Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MONTAZER

Се купува од: Љубица 17 апр. 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
Потребни квалификации:
• Поседување на возачка дозвола Б-категорија
Главни задачи и одговорности:
• Подготовка и контрола на основните средства кои се користат за монтажата
• Превоз/дистрибуција на потребниот материјал до местото на монтажа
• Сервисирање и одржување на сите видови дисплеи/сталажи
• Монтажа (поставување на сталажи, монтажа на конструктивен дел, поврзување команди, електрика и сл.)
• Контрола на исправност по завршување со монтажата
• Проверка на хигиена на монтажното место по завршување со монтажата
Своја биографија (CV) испратете ја на [email protected]
Љубица
Кон почеток