Македонски | Shqip | English |

Se bara zena za nega na staro lice

Се купува од: Toni 07 јун. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Услуги : Друго
Се бара жена за чување на постара баба, 24часа секој втор ден или 3-4 пати неделно.
Нема посетени огласи
Кон почеток