Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Новогодишни колачиња по нарачка

1 200 МКД

12 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Coko-Mo Вчера 12:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Coko-Mo

Coko-Mo

8 Огласи во продавницата

Роденденски торти 0 МКД
Баклави 1 500 МКД
Правиме вкусни здрави колачи 0 МКД
Посни колачи 800 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Услуги
Друго
Новогодишни колачиња по нарачка
Coko-Mo
Изработка на визитарски слатки slatki i torti http://www.pazar3.mk/mk/CokoMo2
Посетете ја нашата продавница
BITOLA Прикажи на мапата
07222069966
Coko-Mo
072206996
Leaflet
Coko-Mo

Coko-Mo

8 Огласи во продавницата
Посни колачи 800 МКД
Баклави 1 500 МКД
Правиме вкусни здрави колачи 0 МКД
Роденденски торти 0 МКД
Кон почеток