Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Поправка на компјутери

0 МКД

Се продава од: Сервис на компјутери 22 ноем. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Услуги
Друго
Вршиме поправки на компјутери, менување на делови, преинсталација и чистенје.

За повеќе информаци мозите да не контактирате на телефон:
076/244/763
078/315/491

Или преку e-mail на:
[email protected]
[email protected]
Сервис на компјутери
Leaflet
Кон почеток