Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

USLUGA SO TELESKOPSKI VILJUSKAR 13M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Ciki kompani 11 септ. 10:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Ciki kompani

8 Огласи во продавницата

Pumpa za brojcanik 250 ЕУР
 MANITOU 0 МКД
Poluprikolka kiper SCHMITZ 15 000 ЕУР
Porsche Cayenne 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Услуги
Друго
Вршиме услуга со телескопски виљушкар до 3.5 тони и висина до 13 метра.

Цена по договор.
Ciki kompani
Транспортна фирма Продажба на возила
Посетете ја нашата продавница
Пере Тошев 4 Росоман Прикажи на мапата
070845459
Ciki kompani
070845459
Leaflet

Ciki kompani

8 Огласи во продавницата
Pumpa za brojcanik 250 ЕУР
Poluprikolka kiper SCHMITZ 15 000 ЕУР
Cisterna za nafta 0 ЕУР
Plac na glaven pat Rosoman 25 ЕУР
Кон почеток