Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezna limarija

Оглас од претпријатие Се продава од: Валтмон 22 јул. 13:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Услуги
Друго
ВАЛТМОН - Најдобриот избор за вашиот кров !
Изработка и монтажа на секаков вид градежна лимарија.

ОЛУЦИ
- Одводен систем со висок квалитет
- Пластифицирани Вертикали и Хоризонтали

ЛИМЕН КРОВ
- Покривање со Профилиран лим
- Монтажа на Лимена Ламперија

ОПШИВАЊЕ

- Оџаци
- Ветерлајсни
- Ували

www.valtmon.com
[email protected]

Источна Македонија
070-236-623 /076-355-118

Битола/ Прилеп
070-319-089
Валтмон
ВАЛТМОН - Најдобриот избор за вашиот кров ! Изработка и монтажа на секаков вид градежна лимарија. ОЛУЦИ - Одводен систем со висок квалитет - Пластифицирани Вертикали и Хоризонтали ЛИМЕН КРОВ - Покривање со Профилиран лим - Монтажа на Лимена Ламперија ОПШИВАЊЕ - Оџаци - Ветерлајсни - Ували www.valtmon.com [email protected] Источна Македонија 070-236-623 /076-355-118 Битола/ Прилеп 070-319-089
Посетете ја нашата продавница
Gjorche petrov Прикажи на мапата
070236623
Валтмон
070236623
Leaflet

Валтмон

1 Огласи во продавницата
Кон почеток