Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Parketarski uslugi

Се продава од: I-S ING MONTING 07 авг. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Услуги
Друго
Mestenje struganje i lakiranje na parket i patoz ,laminat
Prodazba na : Laminat , parket , lajsni , boi lakovi
I-S ING MONTING
075 431 746
Leaflet
Кон почеток