Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecatenje Flaeri so popust

Оглас од претпријатие Се продава од: Арт&Арт студио БАТЕВ 01 мар. 10:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Услуги
Друго
ПРОМОЦИЈА 20% ПОПУСТ

1000 флаери А5 колор двострано - 3300 ден.
3000 флаери А5 колор двострано - 4500 ден.
5000 флаери А5 колор двострано - 6000 ден.
10000 флаери А5 колор двострано - 9000 ден.

1000 флаери А4 колор двострано - 4000 ден.
3000 флаери А4 колор двострано - 6300 ден.
5000 флаери А4 колор двострано - 9000 ден.
10000 флаери А4 колор двострано - 15000 ден.

Нарачките може да се направат на e-mail: [email protected] или на тел: 078 581 064

Рок на испорака: 2-3 дена.

Работно време 9:00 - 17:00
Лице за контакт
Коста

Арт&Арт студио БАТЕВ
078 581 064 / 02 2651 254
Leaflet
Кон почеток