Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Parketarski uslugi

0 МКД

Се продава од: I-S ING MONTING 10 апр. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Услуги
Друго
Mestenje struganje i lakiranje na parket i patoz , i mestenje na laminat
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации