Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hemisko cistenje na klima uredi

0 МКД

Се продава од: Борче 03 окт. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго
Хемиско чистење,Сервисирање,Монтирање и Монтажа на сите видови клима уреди.
Борче
076475142
Leaflet
Кон почеток