Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na WEB strani

9 000 МКД

Се продава од: Vladimir 04 фев. 14:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
Друго

ОДГОВОРИ НА ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Цената за изработка е 9000 денари фиксно !
Времетраење на изработка е 1 до 3 дена !
Во цената е вклучено и една година бесплатно хостирање ( 1400 годишно ) !
Ние сме фирма и може да не посетите !
Ке добиете фактура !
Изработкта е професионална !
Ние ке најдеме слики за вас доколку немате ваши слики !
Имаме изработено повеке од 400 вебстрани, можете да го погледнете нашето портфолио на слидните линкови:
www.veb.mk
www.minimaxiapps.co.uk
www.smartwebsitedesign.co.uk

Некој од нашите клиенти

http://www.vardar.co.uk/
http://lokacija.mk
http://www.winerykuvin.com/mk
http://avtokukabacoc.com
http://radost.mkVladimir
075327211
Кон почеток