Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rezervoari od IVECO 6

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Fivla transport 17 авг. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Услуги
Друго
Prodavam rezervoari (kako novi) od IVECO 6 so drzaci.
Golemiot 760 lit. / pomaliot 500 lit.

Kontakt 078 226 945 Nikola
Fivla transport
078-226-945
Leaflet

Fivla transport

8 Огласи во продавницата
Kamion MAN gjubretarka 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации